Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve BakımKeşfet

The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’dan Bakıma Bütünsel Bir Yaklaşım

The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un misafirleri için özenle tasarladığı Slimming Bakım Paketi ile cildinize ve vücudunuza iyi bakın.

Şehrin en kapsamlı sağlık, bakım ve güzellik uygulamaları seçkisini sunan The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un Slimming Bakım Paketi ile vücudunuzu ve cildinizi yaz aylarında da koruyun. Holistik olarak sunulan paket içerisinde; anti-selülit ve detoks tedavisi, üç etkili bakımın bir araya gelmesi ile tasarlanan MLX ݳDome terapisi ve yüksek yoğunluklu kardiyo antrenmanı yer alıyor.

Slimming Algea anti-selülit bakımı ile yenilenin

Biologique Recherce’in her bireyin cilt durumuna göre uyarlanmış benzersiz protokollere dayanan kremleri ile tasarlanan Slimming Algea anti-selülit bakımı, konsantre selülitler üzerinde drenaj etkisi yaratarak enerji veren bir masaj bakımı içeriyor. Bu bakımın termal etkisi, deniz aktif bileşenlerini serbest bırakarak vücudu yeniden mineralleştirirken sizi ve vücdunuzu büyüleyici esenlik ve rahatlık duygusuyla çepe çevre sarıyor. Ruhu ve bedeni dinlendirirken aynı zamanda selülitler için de büyük bir fayda sağlayan bu özel masaj harika bir rahatlık hissi veriyor.

Üstün detoks etkisi

Yeni nesil detoks tedavisi olan MLX ݳDome, Far Infrared teknolojisi, plazma ve ışığı bir araya getirerek üstün bir detoks etkisi sunuyor. Bu üç etkili bakım yönteminin tek bir ekipmanda buluşmasıyla MLX ݳDome ©Gharieni, yüz ve vücut bakımı olmak üzere iki farklı metot ile uygulanıyor. Uygulama özellikle kan dolaşımını artırıp hücre yenilenmesini desteklerken, metabolizmayı hızlandırarak yüz ve vücutta detoks etkisi yaratıyor.

Slimming Bakım Paketi içerisinde yer alan 20 dakikalık kalori yakıcı kardiyo antrenmanı ise vücuda kısa ve etkili bir fayda sağlıyor. Kısa bir esneme ısınmasıyla başlayan bu antrenman, birkaç dakika hafif pedal çevirme ardından eğlenceli yüksek yoğunluklu terleten egzersizler ile devam ediyor. Vücudunuzu verimli bir şekilde çalıştıran bu antrenman yine kaslarınızı toparlama amaçlı esneme hareketleri ile son buluyor.