Please assign a menu to the primary menu location under menu

Çocuk TiyatrosuSahne Sanatları

Uğur Böceği ile Kara Kedi Ara Tatilde Çocuklarla Buluşuyor!

Çocukların çok sevdiği çizgi film ‘Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi’, ara tatilde Trump AVM’de sahneye çıkıyor. 9-17 Nisan tarihleri arasında her gün ücretsiz olarak gerçekleşecek sahne şovunda, çocuklar eğlencenin keyfine varacak. Gösteri sonunda tüm çocuklara iki kahramanın posteri hediye edilecek. 

Bir hafta sürecek ara tatil için geri sayım başladı. Öğrenciler heyecanla tatili beklerken Trump Alışveriş Merkezi, çocuklara özel eğlence dolu bir etkinliğe daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 9-17 Nisan tarihleri arasında çocukların çok sevdiği çizgi film Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi, Trump AVM B 3 katında sahnelenecek.  

Uğur Böceği ve Kara Kedi, yeni maceralarıyla çocuklara eğlenceli bir gün yaşatacak. Sahne şovu her gün 12.00 – 14.00 – 16.00 ve 18.00 saatlerinde toplam dört seans olarak yapılacak.

Fransız yapımı aksiyon & macera animasyon dizisi olan Mucize’nin kahramanlarını bir de sahnede izlemek isteyen tüm çocuklar Trump Alışveriş Merkezi’nde buluşacak. Gösteriler sonunda Uğur Böceği ile Kara Kedi’nin posteri de hediye…