YÜKLENİYOR

Ara

Unice Tea Tree ile çay ağacının şifası cildinize ve saçlarınıza akıyor

Paylaş

Avustralya yerlilerinin yüzlerce yıldır şifa niyetine hayatlarına kattığı çay ağacı yağı, Unice Tea Tree Arındırıcı Bakım Seti ile buluştu. Antiseptik ve antibakteriyel çay ağacının özleriyle zenginleştirilmiş olan Unice Tea Tree Arındırıcı Bakım Seti, arındırıcı şampuan, yüz yıkama jeli, gözenek sıkılaştırıcı tonik ve doğal sabun olmak üzere dört üründen oluşuyor.

Çay ağacı yağı, Avustralya’da yetişen çay ağacının yassı yapraklarından elde ediliyor. Avustralya yerlilerinin yüzlerce yıldır şifa niyetine hayatlarına kattığı bu yağ, temizleyici ve iyileştirici etkisiyle pek çok derde deva oluyor, kokusuyla da baş döndürüyor.

Unice Tea Tree Arındırıcı Bakım Seti ile sağlıklı güzellik sizin elinizde!

Unice Multibrand Türkiye’nin eşsiz çay ağacı (tea tree) yağından yararlanarak yarattığı Unice Tea Tree Arındırıcı Bakım Seti, cildiniz ve saçlarınız için sağlıklı güzellik vadediyor. Yağlı ciltlerin kullanımına uygun olan set, çay ağacı özleriyle zenginleştirilmiş arındırıcı şampuan, yüz yıkama jeli, gözenek sıkılaştırıcı tonik ve doğal sabundan oluşuyor.

Unice Tea Tree Şampuan (250 ml): Avustralya kırsalının büyüleyici esintilerini ve kokusunu taşıyan bu arındırıcı şampuan, çay ağacı yapraklarının gücüyle saç diplerini ve saçlarınızı rahatlatmaya yardımcı olur, saçlarınızı canlandırır. Harika bir nemlendirme etkisi sunarken saçlarınızdaki fazla yağı temizler. Daha sağlıklı ve gür saçlar yaratır.

Unice Tea Tree Yüz Toniği (250 ml): Yağlı ciltlerin kullanımına uygun olan yüz toniği, makyaj kalıntılarını temizler, gözeneklerinizi sıkılaştırır ve cildinizdeki sorunlu bölgelerin görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Unice Tea Tree Yüz Temizleme Jeli (250 ml): Yağlı ciltler için geliştirilen yüz temizleme jeli, cildinizi nazikçe kirden ve fazla yağdan arındırır, tertemiz yapar. Tazeleyici köpüğüyle muhteşem bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlar.

Unice Tea Tree Sabun (100 gr): Cildinizdeki fazla yağlanmayı cildinizi kurutmadan nazikçe ve derinlemesine temizleyen bu doğal sabun, siyah noktaların görünümünün azalmasını destekler, cildinizi sakinleştirip ferahlatır.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *