Please assign a menu to the primary menu location under menu

Kültür - Sanat

Ünlü İsimler Organics by Red Bull Talent Kitchen’da Bir Araya Geldi!

Türkiye’nin ilk organik içerikli gazlı içecek serisi Organics by Red Bull, sanat, moda, fotoğraf, tasarım, müzik ve gastronomiyi odağına alan Talent District projesini Nef Bebeköy’de gerçekleştirilen özel bir etkinlikle tanıttı. Organics by Red Bull Talent Kitchen açılış etkinliğine Ayşe Kucuroğlu,  Gonca Vuslateri, Mert Vidinli, Murat Güloğlu, Melisa Yanık, Sinem Yıldırım, Yağmur Kalyoncu gibi tanınan isimler katıldı.

Organics by Red Bull’un katılımcılarını on gün boyunca heykel, baskı, fotoğraf, video, multimedya sanatçılarının dijital eserleri gibi disiplinler arası bir buluşmaya davet eden Organics by Red Bull Talent District projesinin açılış yemeğinde iş, sanat ve cemiyet dünyasının tanınmış simaları bir araya geldi. 

Organics by Red Bull Talent Kitchen adıyla düzenlenen açılış akşamında Ayşe Kucuroğlu,  Gonca Vuslateri, Mert Vidinli, Murat Güloğlu, Melisa Yanık, Sinem Yıldırım, Yağmur Kalyoncu gibi isimler, yetenekli şef Cihan Kıpçak ve miksolog Yiğitcan Gençer’in Organics by Red Bull’un 5 farklı lezzetini ideal yemek uyumları ve içecek reçetelerinde yorumlayarak bu etkinlik için özel olarak hazırladığı imza lezzetleri ve özel sunumları deneyimledi. Ardından Korhan Futacı’nın sürpriz performansıyla eğlenirken, Organics by Red Bull lezzetleriyle kendi içeceklerini yaparak keyifli anlar yaşadı.

Katılımcılar ayrıca farklı disiplinlerdeki yeteneklerin bir araya geldiği Organics by Red Bull Talent District kapsamında Arda Yalkın, NohLab, Lara Kamhi ve Balkan Karışman’ın multimedia eserleri, Fırat Engin’in ziyaretçileri bilinçaltı düşüncelerle karşı karşıya getirecek açık havaya özel tasarlanan “Unutma Tüm Kahramanlar Seninle” eseri, Gönül Nuhoğlu’nun “Fırıldak” isimli çalışmasını da deneyimleme imkanı buldular. 

Organics by Red Bull; %100 doğal kaynaklardan elde edilen içerikleri dikkat çekici lezzetlerle harmanladığı Simply Cola, Tonic Water, Bitter Lemon, Ginger Ale ve Viva Mate çeşitleriyle, hayatın tadını olması gerektiği gibi çıkarmayı sevenlerle buluşmaya devam ediyor.

Talent District ile 10 Gün Sürecek Disiplinler Arası Buluşma 10 Ocak’ta Başlıyor

Türkiye’nin ilk organik içerikli gazlı içecek serisi Organics by Red Bull, birbirinden farklı yetenekleri bir araya getirmeye devam ediyor. Sanat, moda, fotoğraf, tasarım, müzik ve gastronomiyi odağına alan Organics by Red Bull: Talent District projesi, 10-20 Ocak tarihleri arasında multidisipliner sanatçıların projelerini farklı mekanlarda katılımcılarla buluştururken, bir yandan da atölyeler, gastronomi deneyimleri ve müzik performansları ile keyifli anlar yaşama imkanı sunacak. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.