YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Müzik dünyasının en prestijli ödüllerinden olan 63. Grammy Ödülleri, Türkiye’de Vakkorama’nın katkılarıyla sadece Power TV’de yayınlanacak. 63. Grammy Müzik Ödülleri 15 Mart tarihinde Los Angeles’ta düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. 

Vakkorama’nın katkılarıyla Power TV’nin ev sahipliğini yaptığı tören, 15 Mart 04.00’dan itibaren canlı yayınlanacak. Los Angeles’ta düzenlenen törenin sunuculuğunu Emmy Ödüllü Trevor Noah üstlenecek.

Müzik dünyasından yıldız isimlerin katılacağı törende Beyoncé 9 dalda en çok adaylık alan isim. Beyoncé’yi 6 adaylıkla Dua Lipa, Roddy Ricch ve Taylor Swift gibi isimler takip ederken Justin Bieber, Billie Eilish ve Megan Thee Stallion gibi isimler ödül almak için yarışacak. Akademi, bu yıl Grammy değerlendirmesi için toplam 23 bin 207 başvuru alarak bir yıl içinde en çok başvuru rekorunu kırdı. Törende 83 kategoride ödüller sahiplerini bulacak. 

Power TV izleyicileri, 63. Grammy Ödülleri’ni tüm dünya ile aynı anda canlı olarak izleyebilecek. İzleyiciler, #Grammyswithvakkorama ve #GrammyPowerTV hashtag’i ile yorumlarını sosyal medyada paylaşabilecek. 

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *