YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Her yıl 1 Kasım Dünya Vegan Günü ve 01-07 Kasım Dünya Vegan Haftası nedeniyle dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen farkındalık etkinliklerinin Türkiye ayağı da yine dopdolu!

Dünya Vegan Günü Türkiye etkinliği V-LABEL ana sponsorluğu, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel mekan sponsorluğu ve Türkiye Vegan Derneği organizasyonu ile bu yıl 3 Kasım Pazar günü çeşitli aktivitelerle gerçekleşecek.

Etik, çevreci, sağlıklı ve gezegenimiz için sürdürülebilir bir yaşam biçimi olan veganlığın bilinirliğinin arttırılması, desteklenmesi, doğru bilgiye birinci elden ulaşımın kolaylaştırılması ve farkındalığın arttırılması bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinliğin öncelikli hedefleri arasında.

Birbirinden değerli uzman konuşmacıların yer alacağı panel, vegan atölyeleri, vegan ürün tanıtımları ve sergiler, yeni bilimsel çalışmalara destek amaçlı bilim masası ve çocuk atölyeleri ile birbirinden farklı dopdolu bir program etkinlik ziyaretçilerini bekliyor.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik için organizasyon sayfasından e-davetiye temin edilmesi gerekiyor.

3 Kasım Pazar günü 11.00’de başlayacak olan etkinlik saat 13.00’ten itibaren 2 oturumlu panelle devam ederek atölye çalışmaları ve film gösteriminin ardından saat 19.00’da sona erecek. Ürün sergileri ve tadım etkinlikleri ise gün boyu ziyaretçilerle buluşuyor olacak.

Ücretsiz davetiye için tık tık

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *