YÜKLENİYOR

Ara

Vestel Amfi’de Önümüzdeki Program: 05 – 15 Ağustos

Paylaş

Zorlu PSM, sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’de fiziki mesafeli olarak gerçekleştirdiği konserlerden stand-up gösterilerine, afterwork etkinliklerinde film gösterimlerine pek çok etkinlikle seyirciyle buluşuyor. 

Kadınların ortak dertlerini dertlenmeden sahneye taşıyan Türkiye’nin ilk stand-up grubu “Çok da Fifi”nin kahkaha dolu gösterisi, incelikli şarkı sözleri, zengin melodileri, müziğini “Pastel kadife duyguların bir şarkı dili arayışı” olarak tanımlayan Cihan Mürtezaoğlu’nun akustik performansı, samimi ve güçlü canlı performansıyla bilinen In Hoodies, iş çıkışlarında PSM’nin en sevilen etkinliklerinden Zorlu PSM’nin popüler serisi “%100 Music presents After Work Party” etkinlikleri, Yaratıcı Çocuk Atölyeleri ve Başka Sinema Film Gösterimleri ile Vestel Amfi Ağustos ayı boyunca dopdolu etkinlik programını sürdürüyor.

TUZBİBER STAND UP MC: MC: ÇAĞLA ALKAN, MUSTAFA SAĞIR, ALİ FUAT ERGÜNER, AKIN ASLAN // 05 AĞUSTOS PERŞEMBE // VESTEL AMFİ // 20.00

2015’ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan ve Türkiye’de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan TuzBiber, bağımsız komedyenleri ve kendine özgü farklı içerikleri ile seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatmak için Ağustos ayı boyunca da Vestel Amfi’de. 

*Etkinlik ücretsizdir. Sınırlı oturma kapasitesi sebebiyle https://bilet.zorlupsm.com/default?ec=PTBS050821 adresinden kayıt yaptırılması gerekmektedir.

CİHAN MÜRTEZAOĞLU AKUSTİK // 06 AĞUSTOS CUMA //PSM Online & VESTEL AMFİ // 20.00

2016 yılında yayınladığı ilk albümü “Bitsin Bu Delilik” ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Cihan Mürtezaoğlu müziğini “Pastel kadife duyguların bir şarkı dili arayışı.” olarak tanımlıyor.  Türkçe sözlü hafif pop müziğinin, Indie ve Rock stilleriyle birlikte, “singer-songwriter” kıvamında demleyen Cihan Mürtezaoğlu’nun hem Zorlu PSM’nin sevilen açık hava sahnesi Vestel Amfi’de hem de eş zamanlı olarak PSM Online üzerinden dinleyicilerle buluşturacağı çok özel performansına tanık olmak için 6 Ağustos Cuma günü yerinizi ayırmayı şimdiden unutmayın.

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL
PSM Online: 22,50 TL 

YARATICI ÇOCUK ATÖLYELERİ: ÇOCUKLARLA İLLÜZYON ATÖLYESİ// 07 AĞUSTOS CUMARTESİ // VESTEL AMFİ // 11.00

4-7 yaş arası için tasarlanan “hayal gücü” temalı atölyede çocuklar, bir yandan şaşırtıcı sihir oyunları izlerken bir yandan da beyin fırtınası yaparak bu sihir oyunlarının nasıl gerçekleştiklerini çözmeye çalışacaklar. İllüzyonist, eğitimci, sahne sanatçısı Özlem Kurtuluş’un yürütücülüğünde gerçekleştirilen bu eğlenceli ve sihir tozu dolu atölye sonrasında çocuklar oyunlardan birkaçını öğrenmiş de olacaklar.

*Etkinlik ücretsizdir. Sınırlı oturma kapasitesi sebebiyle https://bilet.zorlupsm.com/default?ec=CAOK070821 adresinden kayıt yaptırılması gerekmektedir.

YARATICI ÇOCUK ATÖLYELERİ: GENÇLER İLE OYUN VE DOĞAÇLAMA TİYATRO ATÖLYESİ // 07 AĞUSTOS CUMARTESİ // VESTEL AMFİ // 12.00

Birlikte hareket etmek ve oyun oynamak üzerine kurulu olan ve 13-16 yaş arası için tasarlanan bu atölye hata yapmaya açık, özgür oyun alanı yaratmayı amaçlamaktadır. Bulunulan mekanı ve mekanın içinde yer kaplayan bedenleri tanımayla başlayacak olan atölye, oyuncu, eğitmen ve koordinatör Ece Zeynep Taşkın’ın yürütücülüğünde Lecoq pedagojisinden esinlenen mimodinamik çalışmalarıyla devam edecek. Dört ana elementin (su, hava, toprak, ateş) içindeki oyunsu olandan hareketle doğaçlama ve hikaye anlatma çalışmaları yapılacak atölyede birlikte oyun oynamayı ve hareket etmeyi keşfederken tiyatro sporunun temel oyunlarından yararlanılıyor.

*Etkinlik ücretsizdir. Sınırlı oturma kapasitesi sebebiyle https://bilet.zorlupsm.com/default?ec=GEZT070821
adresinden kayıt yaptırılması gerekmektedir.

YARATICI ÇOCUK ATÖLYELERİ: ARİDU İNTERAKTİF ÇOCUK OYUNU // 08 AĞUSTOS PAZAR // VESTEL AMFİ // 11.00

ARİDU gezegenimize yaklaşıyor! Gezegenler arası seyahat eden ve haber toplayan komik bir uzaylı olan ARİDU, uzay gemisi MANG ile Dünyaya yaklaşıyor!  Konsept ve tasarımı Bedirhan Dehmen ve Gökçe Gürçay tarafından gerçekleştirilen interaktif müzikli çocuk performansı “Aridu” ile çocuklar eğlence dolu dakikalar yaşayacak.

*Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır. Kayıt linkine https://www.zorlupsm.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

%100 MUSIC PRESENTS AFTERWORK PARTY: ŞENER ÇETİN // 09 AĞUSTOS PAZARTESİ // VESTEL AMFİ // 20.00

İş çıkışlarında PSM’nin en sevilen yerlerinden Vestel Amfi’de buluşuyoruz! Zorlu PSM’nin popüler serisi “%100 Music presents After Work Party”, bu yıl da fiziki mesafeli olarak iş çıkışlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.  80’s ve 90’s partilerin Türkiye’de akıllara gelen ilk ismi Şener Çetin setin başına geçerek bizi efsane şarkılara doyurmaya hazırlanıyor. Herkesin ücretsiz katılabileceği partide müzik, bolca dans ve barbekü Vestel Amfi’de yerini alacak. 

*Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır. Kayıt linkine https://www.zorlupsm.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

HOUSEKEEPERS SERGİ: BACK 2 BACK DJ İLKER AKSUNGAR // 10 AĞUSTOS SALI // VESTEL AMFİ // 20.00

İstanbul’un birden fazla alanda faaliyet gösteren ilk house müzik topluluğuHousekeeper, 2011 yılından bu yana dünyaca ünlü isimlere ev sahipliği yaptığı partiler düzenliyor, podcast serileri yayınlıyor, radyo programı hazırlıyor ve sanatçılarla sergiler düzenlemeye devam ediyor. Back 2 Back sergisi ve DJ İlker Aksungar’ın performansının bir arada deneyimleneceği performansı kaçırmamak için 10 Ağustos’ta Vestel Amfi’deki yerinizi ayırmayı şimdiden unutmayın.

*Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır. Kayıt linkine https://www.zorlupsm.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

ÇOK DA FİFİ STAND-UP // 11 AĞUSTOS ÇARŞAMBA // VESTEL AMFİ // 20.00

“Hayatla dalga geçmezsek vallahi çatlarız!” diyen 5 kadından oluşan Türkiye’nin ilk stand-up grubu Çok da Fifi, gösterilerinde; kendi kişisel mizahlarının yanı sıra, kadınların ortak dertlerini dertlenmeden sahneye taşırken, beylere de şaşkınlık, kahkaha ve ufukların açılması gibi tadı damakta kalan deneyimler yaşatıyor. Bugüne kadar 250’den fazla gösteri yapan, Adana’dan Berlin’e, çıktıkları tüm sahnelerde coşku ve kahkaha ile ağırlanan Çok da Fifi’nin eğlence dolu gösterisini kaçırmamak için 11 Ağustos Çarşamba akşamı Zorlu PSM’nin sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’deki yerinizi almayı unutmayın. 

*Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır. Kayıt linkine https://www.zorlupsm.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMİ: FRANCES HA // 12 AĞUSTOS PERŞEMBE // VESTEL AMFİ // 20.00

Yetenekli yönetmen Noah Baumbach tarafından yönetilen ve New York’ta geçen sınıf, tutku, arkadaşlık, başarısızlık üzerine benzersiz bir komedi olan Frances Ha, 2013’ün eleştirmenler tarafından en beğenilen filmlerinden biri oldu. Başrolde oynayan Greta Gerwig’in unutulmaz bir performans sergilediği Frances Ha görüntü yönetiminden, müzik kullanımına her unsuruyla dikkat çekmeyi başarıyor. Tüm sakarlıklarıyla, kabullenişleriyle, hayatına aldıkları ve hayatından çıkardıklarıyla; hayatı olduğu gibi, akışına bırakarak yaşayan Frances ve onun rengarenk hayatını Açıkhava sineması konforunda izlemek için Vestel Amfi’deki yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

*Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır. Kayıt linkine https://www.zorlupsm.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

IN HOODIES // 13 AĞUSTOS CUMA //PSM Online & VESTEL AMFİ // 20.00

2015’ten bu yana In Hoodies adıyla müzik yapan müzisyen ve söz yazarı Murat Kılıkçıer’e bu zamana kadar sahnede Türkiye’nin önde gelen pek çok müzisyeni de eşlik etti. Şarkılarını fısıltılardan gümbürtülere uzanan geniş bir ses coğrafyasında sunuyor In Hoodies, İncelikli şarkı sözleri, zengin melodileri, samimi ve güçlü canlı performansıyla da biliniyor. Müziğini farklı sanat formlarıyla ilişkilendirerek paylaşmaya özen gösteren In Hoodies’in göz alıcı performansına tanık olmak için 13 Ağustos Cuma akşamı Vestel Amfi’de ve PSM Online’daki yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 66,00 TL
PSM Online: 22,50 TL 

DJ PARTY: FATİH AYLAN // 14 AĞUSTOS CUMARTESİ // VESTEL AMFİ // 20.00

Müziği yaşam stili olarak gören, benzersiz ve ilgi çekici “sound”ları ile İstanbul elektronik müzik sahnesinin önemli aktörleri arasına adını yazdıran DJ ve Prodüktör Fatih Aylan, 14 Ağustos akşamı gerçekleştireceği çok özel DJ Party etkinliğiyle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu eğlence dolu partiye katılmak için Vestem Amfi’deki yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

*Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır. Kayıt linkine https://www.zorlupsm.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

ÇOCUK TİYATROSU: UYKU NEREYE KAÇAR? // 15 AĞUSTOS PAZAR // VESTEL AMFİ // 13.00

Ayrı zamanlarda yaşayıp, aynı uykuya dalmanın hayalini kuran Pelin ve Berçem’in uykusu kaçmıştır. İyi de nereye? Bir uyku nereye kaçar ki? Pelin ve Berçem oyun boyunca her yerde arayacaklar uykularını. Bakalım nerden çıkacak. DasDas Çocuk “Uyku Nereye Kaçar” ile ebeveynleri ve çocukları kaçan uykularını aramaya davet ediyor. Birleşmiş Milletler’in Kalkınma Hedefi’nden iklim eylemi, barış ve adalet, sudaki yaşam, karasal yaşam ve toplumsal cinsiyet eşitliği temalarının da işlendiği Uyku Nereye Kaçar? oyununu izlemek isteyen küçük misafirlerimiz için ebeveynleri olarak Vestel Amfi’deki yerlerinizi şimdiden ayırtmayı unutmayın.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *