Please assign a menu to the primary menu location under menu

Etkinlik Rehberi

Vestel Amfi’de Sanat Dolu Bir Hafta

Her yaşa ve her zevkten sanatsevere hitap eden içerikleriyle kültür-sanatın daimi buluşma adresi olan Zorlu PSM, sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’de fiziki mesafeli olarak gerçekleştirdiği konserlerden stand-up gösterilerine pek çok etkinlikle seyirciyle buluşmayı sürdürüyor. 

Kadınların ortak dertlerini dertlenmeden sahneye taşıyan Türkiye’nin ilk stand-up grubu “Çok da Fifi”nin kahkaha dolu gösterisi, dünyanın en kapsamlı spor etkinliği konumunda olan Yaz Olimpiyatlarının Tokyo’da düzenlenecek müsabakalarının heyecanı, Zorlu PSM’nin popüler serisi “%100 Music presents After Work Party”, 18 yaşında Amsterdam’da başladığı müzikal yolculuğunda bir dönüm noktası olan Club Bangkok ile öne çıkan ve Vestel PSM Radyo’nun sevilen programcılarından Doğu Orcan’ın Vestel PSM Radyo Presents kapsamında gerçekleştireceği DJ performansı ve eş zamanlı PSM Online’dan da canlı takip edilebilecek çağdaş müzik sahnesinin heyecan verici isimlerinden biri olan Can Kazaz’ın unutulmayacak performansı, Vestel Amfi’nin dikkat çeken etkinlikleri arasında yer alıyor.

Vestel PSM Radyo Presents: Doğu Orcan / 26 Temmuz Pazartesi / Vestel Amfi / 19.00

Vestel PSM Radyo programcıları da yaz boyunca Vestel Amfi’de. 18 yaşında Amsterdam’da başladığı müzikal yolculuğunda bir dönüm noktası olan Club Bangkok ile öne çıkan aynı zamanda Vestel PSM Radyo’nun sevilen programcıları arasında yer alan Doğu Orcan 26 Temmuz Perşembe günü Vestel Amfi’de çok özel parçalardan oluşturduğu listesi ile DJ setin başına geçiyor.

Kapı Açılış: 17.00
Vestel Psm Radyo Presents Doğu Ocan: 19.00

Çok da Fifi Stand Up / 27 Temmuz Salı / Vestel Amfi / 19.30

“Hayatla dalga geçmezsek vallahi çatlarız!” diyen 5 kadından oluşan Türkiye’nin ilk stand-up grubu Çok da Fifi, gösterilerinde; kendi kişisel mizahlarının yanı sıra, kadınların ortak dertlerini dertlenmeden sahneye taşırken, beylere de şaşkınlık, kahkaha ve ufukların açılması gibi tadı damakta kalan deneyimler yaşatıyor. Bugüne kadar 250’den fazla gösteri yapan, Adana’dan Berlin’e, çıktıkları tüm sahnelerde coşku ve kahkaha ile ağırlanan Çok da Fifi’nin eğlence dolu gösterisini kaçırmamak için 27 Temmuz Salı akşamı Zorlu PSM’nin sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’deki yerinizi almayı unutmayın. 

Kapı Açılış: 17.00
Çok Da Fifi Stand Up: 19.30

%100 Music Presents Afterwork Party: Kerem Ayan & Muhsin Akgün / 28 Temmuz Çarşamba / Vestel Amfi / 20.00

İş çıkışlarında PSM’nin en sevilen yerlerinden Vestel Amfi’de buluşuyoruz! Zorlu PSM’nin popüler serisi “%100 Music presents After Work Party”, bu yıl da iş çıkışlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Geniş müzik arşivlerinin yanı sıra pozitif ve yüksek enerjileriyle her daim ortamın aurasını etkileyen DJ setlerin sevilen ikilisi Kerem Ayan ve Muhsin Akgün setin başına geçerek bizi efsane şarkılara doyurmaya hazırlanıyor. Herkesin ücretsiz katılabileceği partide müzik, bolca dans ve barbekü Vestel Amfi’de yerini alacak. 

Kapı Açılış: 17.00
%100 Music Presents Afterwork Party: Kerem Ayan & Muhsin Akgün 20.00

Tokyo 2020 Olimpiyatları / 29 Temmuz Perşembe / Vestel Amfi / 12.00

COVID-19 pandemisi nedeniyle bir yıl ertelemeli olarak düzenlenen dünyanın en kapsamlı spor etkinliği konumunda olan Yaz Olimpiyatlarının heyecanını yine dev ekranda Vestel Amfi’de hep birlikte yaşıyoruz. Dört yılda bir düzenlenen ve 200’ün üzerinde ülkeyi temsil eden sporcuların katıldığı etkinliklerin heyecanına açık hava konforunda ortak olmak için Vestel Amfi’deki yerinizi şimdiden almayı unutmayın.

Can Kazaz / 30 Temmuz Cuma / PSM Online & Vestel Amfi / 20.30

2012’den bu yana çıkardığı şarkıları ve özel ses rengiyle geniş bir kitleye temas etmeyi, içtenlik ve huzur kaynağı olmayı başaran Can Kazaz, 2020 yılında yayınladığı son albümü “Kızılgerdan” ile modern RnB’nin ülkemizdeki en nitelikli temsilcilerinden biri olacağının sinyallerini de veriyor. 2005 yılından itibaren müziği tüm hayatının merkezine koyarak kariyerine başlayan çağdaş müzik sahnesinin heyecan verici isimlerinden biri olan Can Kazaz, 30 Temmuz Cuma günü hem Zorlu PSM’nin sevilen açık hava sahnesi Vestel Amfi’de hem de eş zamanlı olarak PSM Online üzerinden dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.