Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve BakımKeşfet

Victoria’s Secret’ın Tease Ailesinden Yepyeni Bir Koku: Tease Creme Cloud

Victoria’s Secret’ın eşsiz imza kokularından olan Tease’in yepyeni üyesi Tease Crème Cloud’un teninize dokunduğu anda tatlı düşlere daldıran hissiyatı ve iz bırakacak notaları ile bu sefer bulutların üzerinde hissedeceksiniz. Vanilyalı bir mereng kadar tatlı, egzotik ve ışıltılı Santal Çiçeği kadar nadir ve Saf Amber kadar canlı bir kokunun cildinize yumuşak bir dokunuş yaptığını düşünün. Adeta gökyüzünde yüzen lezzetli bir bulut gibi…

Hafifliğiyle sizi bulutlara taşıyan Tease Crème Cloud teninize ilk dokunuşunda yumuşak vanilyanın sıcaklığını kremsi bir tatlılıkla hissettirirken dünyanın en pahalı ağaçlarından biri olan Sandal Ağacı’ndan elde edilen egzotik Santal Çiçeği vücudunuzda eşsiz bir ışıltı bırakacak. Genellikle sıvı altın olarak anılan Saf Amber ise rüya gibi notalarının misk nüanslarıyla birleşimiyle teninizi saracak.

Bu eşsiz koku parfümün yanı sıra vücut spreyi, vücut losyonu ve vücut kremi olarak karşımıza çıkıyor. Bu mükemmel birleşimle oluşan Tease Crème Cloud ile kendinizi gökyüzündeki şeker kaplı bir bulut gibi hissedeceksiniz!