YÜKLENİYOR

Ara

Vitamin Dolu Turuncu: Avşar Maden Suyu Mandalina C Plus

Paylaş

C vitamini açısından zengin mandalinayı maden suyu ile bir araya getiren Avşar Maden Suyu, tadına doyamayacağınız Mandalina C Plus ile kış aylarında vücut direncini desteklemenize yardımcı oluyor.

Sağlıklı içecekler listesinin her daim kahramanı olan maden suları vitamin dolu meyve aromalarıyla bütünleştiğinde çarpan etkisi yaratıyor. Avşar Maden Suyu AR-GE mühendisleri tarafından geliştirilen Mandalina C Plus ile, düşük şeker oranı ve her yudumda daha fazla hissedeceğiniz lezzetinin yanın sıra vücudunuzun ihtiyacı olan mineral değerlerini de karşılıyor. Spordan önce ya da sonra, yemeklerin yanında, çalışırken ya da dinlenirken günün her saatine eşlik edebilecek olan Mandalina C Plus, rahat içimi ve ergonomik şişe tasarımıyla da keyifli bir içecek deneyimi sunuyor.

Yüksek mineral oranları nedeniyle Zengin Mineralli Su olarak nitelendirilen Avşar Maden Suyu ürünleri;  mineral muhteviyatındaki 2.300 mg/lt Bikarbonat, 756,3 mg/lt Sodyum, 80,1 mg/ lt Klorür, 53,8 mg/lt Kalsiyum ve 96,3 mg/lt Potasyum ile Türkiye’de üretilen maden sularının içinde en yüksek değerde yer alıyor.

Avşar Maden Suyu ürün portföyünde Doğal Sade Maden Suyu, Limon C Plus, Yeşil Elma, Mandalina, Limonata, Mango&Ananas, Limon, Elma, Karpuz&Çilek, Kivi&Limon, Karadut & Frenk Üzümü, Sade Gazoz, Karamix ile Düşes Armudu & Nektarin olmak üzere 14 farklı çeşit maden suyu bulunurken ürünler tekli, 6’lı ve 24’lü paketlerde satışa sunuluyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *