YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Hollanda’nın sevilen markası Kruidvat, yeni kişisel bakım ve güzellik markası “Soul Secrets”ı görücüye çıkardı. Birbirinden farklı özellikleri ve eğlenceli ambalajları ile baştan aşağıya bir cilt bakımı sunan markada; Magic of Brazil, Miracles of Bali, Wisdom of India, Treasures of Morocco olmak üzere 4 farklı seri bulunuyor.

İşte serinin öne çıkan başlıca ürünleri…

Soul Secrets Magic of Brazil; Brezilya’nın büyüsünden ve sihirli güçler atfedildiği düşünülen geleneksel bitkisel banyosu “Banho” ritüelinden ilham alıyor. Seride yer alan ürünler, yaşlanma karşıtı antioksidanlarca zengin acai berry meyvesi içeriyor. Acai berry meyvesi; cildi canlandırmaya yardımcı olan A, B, C ve E vitaminleri ile cilde kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Serideki ürünlerin bir diğer bileşeni olan Maracuja yağı ise formülündeki C vitamini ile cildin daha parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor aynı zamanda sahip olduğu kalsiyum ve fosfor ile de cildi besleyerek daha bakımlı bir görünüm sağlıyor. Seri; duş köpüğü, vücut scrubı ve vücut yağından oluşuyor.

Soul Secrets Miracles of Bali; Bali’nin mucizelerini yansıtan, vücudu canlandırarak ve besleyerek iç uyumu geri kazanmaya odaklanan “Lulur” güzellik ritüelinden ilham alıyor. Uzak Doğu’da binlerce yıldır gelinler için uygulanan temizlik ritüeli Lulur; cildi arındırmak, yumuşatmak ve aydınlatmak için yapılıyor. Ritüelde kullanılan Hindistan cevizi suyu ile Frangipani çiçeği yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkileriyle vücudu canlandırıyor. Kolajen oluşumuna yardımcı olan bu içerikler; antioksidan etkileriyle de cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı oluyor. Seri; duş jeli, duş köpüğü ve vücut kreminden oluşuyor.

Soul Secrets Treasures of Morocco; Fas’ın hazinelerini cildinize taşıyor. Zengin bakım yağlarından ve rafine çiçek özlerinden yararlanan bu otantik seri ilhamını, hamamlardaki güzellik ritüellerinden alıyor. Ten odaklı ve ağırlıklı bu ritüel, oryantal ve şehvetli kokulara sahip. Otantik kadınların cilt ve vücut bakımlarında kullandığı argan yağının bulunduğu seri; cildi nemlendirerek ipeksi bir his bırakıyor. Aynı zamanda yaşlanma karşıtı etkili yağ ile cilt her zamankinden daha parlak ve taze bir görünüme kavuşuyor. Serideki bir diğer içerik olan Fas gülü ise sahip olduğu bir dizi vitamin, mineral ve antioksidan sayesinde kuru ciltleri nemlendiriyor. Cildi sakinleştiren Fas gülü, mükemmel bir yumuşaklık kazandırmaya yardımcı oluyor. Seride; duş köpüğü, body souffle, krem duş jeli ve şekerli vücut scrubı olmak üzere 4 farklı vücut bakım ürünü bulunuyor.

Soul Secrets Wisdom of India; canlandırıcı etkili beyaz lotus ve susam yağı ile mükemmel bir bakım sunuyor. Beyaz Lotus’da bulunan C vitamini ve potasyum gibi mineraller ciltte koruma ve nemlilik sağlıyor. Seri; duş köpüğü, vücut jeli ve duş sütünden oluşuyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *