YÜKLENİYOR

Ara

Yapı Kredi bomontiada’dan çocuklar için atölyeler

Paylaş

Yapı Kredi bomontiada, 28 Aralık Cumartesi günü çocukların keşfetmesini ve eğlenirken öğrenmesini sağlayacak iki farklı atölye çalışması düzenliyor.

Ritim Atölyesi

Ritim Atölyesi sadece çocukların ritim duygusu kazanması için değil, dinleme becerisi geliştirmesi, odaklanma ve ekiple birlikte hareket etme yeteneğinin güçlenmesi için de en etkili çalışma yöntemlerinin başında geliyor. Müzik eğitiminin ardından 2003 yılında kurduğu Ritimart bünyesinde hem çocuklara, hem de yetişkinlere ritim atölyeleri düzenleyen Mustafa Kemal Çokşen, bu çalışmada sanat ortamında sosyalleşen çocukların özgüven kazanmalarına da destek olacak. Atölyeye 5 yaş ve üzeri çocuklar katılabilir.

Tarih: 28 Aralık 2019, Cumartesi
Saat: 12:30 – 14:00
Yer: Yapı Kredi bomontiada – Performans Salonu
Fiyat: 75 TL

Çocuklarla Felsefe

Çocuklarla Felsefe Atölyesi masal, tiyatro, mitoloji veya bir nesne üzerinden yola çıkarak çocukların adalet, bilgi, özgürlük, mutluluk, sanat ve sevgi gibi günlük yaşamında sıklıkla karşılaştığı felsefi kavramlarla ilgili soru sormalarını amaçlıyor. Son olarak “Bademli Tiyatro Günleri” ve “Kadıköy 4.Tiyatro Şenliği” kapsamında çocuklarla çalışan Ceren Aktuğ liderliğinde düzenlenen atölyeye 6-12 arası çocuklar katılabilir.

Tarih: 28 Aralık 2019, Cumartesi
Saat: 16:00 – 17:00
Yer: Yapı Kredi bomontiada – Performans Salonu
Fiyat: 50 TL

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *