Please assign a menu to the primary menu location under menu

KeşfetSeyahat

Yarıyıl Tatilinin Keyfini Elite World Sapanca’da Çıkarın

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort yetişkin misafirlerinin yanı sıra miniklerinde vazgeçilmezi. Elite World Sapanca’nın minik misafirleri bu sömestr’de de tatilin keyfini doyasıya çıkaracak.

 Türkiye’de 17 yıldır faaliyet gösteren Gymboree ile özel bir iş birliği gerçekleştiren Elite World Sapanca hem eğlenceli hem de eğitici aktiviteleri ile miniklerin hayatına renk katıyor. Özellikle çocuklara sömestr tatilinde eğlenceli aktivitelerle farklı bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Elite World Sapanca, bünyesindeki  Gymboree Kids Club’ta miniklere  mini disko ve pop corn & sinema keyfiyle de unutamayacakları anlar yaşatıyor. Bunların yanı sıra minikler  müzik aleti yapımı, ebru atölyesi, maske yapımı, dart ve halka atma oyunları, SPA eğlencesi, baskı çalışmaları, origami, kuş sanatı, kapı süsü tasarımı, pizza, kek ve kurabiye yapımı gibi eğlenceli aktiviteler ile de yaşamları boyunca unutamayacakları bir tatil yaşıyor. 

Sıradışı yenilenme imkanı

Bunların yanı sıra Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, büyük misafirlerine de sıradışı bir dinlenme ve yenilenme imkanı sunuyor. İstanbul’a oldukça yakın bir lokasyon olan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, şehirden kaçarak sakinleşmek isteyenlere özel bir fırsatlar sunuyor. Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, sıradışı wellbeing konsepti ile misafirlerine farklı ve keyifli deneyimler yaşatıyor. 

Türkiye’de birçok ilki bünyesinde barındıran  Elite World Sapanca’nın özel hamamında misafirler baştan aşağı arınırken, detoks bakım paketi  ve bitki özlerinin ferahlatıcı etkilerini bir arada yaşayabilirken, cilt bakımı işlemi de gerçekleştirebiliyor.  Bu arada Elite World Sapanca’nın misafirleri sıcak kum masaj yatağına uzanıp, himalaya tuzu ile kaplanmış olan tuz terapisi odasının keyfini çıkartabiliyor, açık havada sıcak tuzlu su lagünleri gibi özel alanlarda bilinenin dışında bir spa deneyimi de yaşayabiliyor. 

 Dış güzellik ve vücut sağlığı dengesine önem verenler için hazırlanan Fit Life Signature Masajı ise  kendini şımartmak isteyenlerin keyfini yerine getiriyor. 

Ayrıca Türkiye’nin ilk biyolojik göletinin çevresinde dolaşıp, tenis kortlarında, basketbol sahasında spor yapabiliyor. Adventure Park; ATV, trekking, bisiklet, paintball ve hazine avı gibi grup aktivitelerinin yanı sıra doğa yürüyüşü ve koşu gibi bireysel aktivitelere de imkan sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra Elite World Sapanca’nın konukları fitness merkezinde veya uygun hava şartlarında doğanın içinde yoga, pilates gibi grup çalışmalarına da katılabiliyorlar.