Please assign a menu to the primary menu location under menu

Keşfet

Yaşama Dost Kal, Gleen ile İyi İz Bırak!

Doğal içeriği ve bitki kökenli yapısıyla, ev temizliğinde yeni bir seçenek sunan vegan ve hipoalerjenik Gleen ile yaşama dost bir temizlik mümkün…  

Bitki bazlı formülüyle ev temizliğinde de sürdürülebilir bir geleceği desteklemenize yardımcı olan Gleen ürün ailesi; sıvı çamaşır deterjanı, yumuşatıcı, bulaşık deterjanı ve günlük temizlik spreyinden oluşuyor. %99’a kadar doğal içerikli formülü ve bitkilerin gücüyle ortaya çıkan Gleen ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hayvansal kökenli ham maddeler içermiyor. 

Gleen sıvı çamaşır deterjanı, kıyafetlerde deterjan kalıntısı bırakmıyor, doğal kökenli enzimleriyle de çamaşırlarda etkin bir temizlik sağlıyor. Gleen çamaşır yumuşatıcısı ise çamaşırları yumuşatırken alerjen içermeyen parfümleriyle  hassas bünyelerin bile kullanımına uygun özellik gösteriyor. Bitki kökenli Gleen bulaşık deterjanı kolayca durulanırken, günlük temizlik spreyi ise yağı, kiri ve tozu iz bırakmadan temizliyorBitki bazlı, hipoalerjenik, vegan, cruelty free,  geri dönüştürülebilir ambalajlara sahip ve %99’a kadar doğal içerikli formülleri olan Gleen ürün ailesi; fosfat, sülfat, fosfonat, formaldehit, klor, SLS, SLES, EDTA, paraben, silikon, LABSA, alkol, optik parlatıcı ve boya içermiyor. 

Gleen, yaşama dost kalan ve bireysel olarak yaşama iyi iz bırakmak isteyen tüketiciler için çözüm sunuyor. Doğada kendiliğinden çözünen formülüyle «iyi iz bırakarak» temizlemeye olanak sağlıyor.