YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Türkiye’nin en büyük konser mekanı zinciri olan Jolly Joker, 31 Aralık’ta her şubesine özel hazırladığı yılbaşı programı ile 2020’ye eğlendirerek girecek.

Canlı müzik ve eğlenceyi herkes için erişebilir kılan Jolly Joker Vadistanbul’da 31 Aralık gecesi Ceylan Ertem, unutulmaz Sezen Aksu şarkılarını seslendirecek. Türk rock müziğinin önemli seslerinden Haluk Levent & Melek Mosso ile Jolly Joker Kartal’da sevenleri ile yeni yıla girecek.

Jolly Joker Adana, Demet Akalın ile 2020’yi karşılarken, Ankara, güçlü sesi ve özgün yorumu ile fark yaratmayı başaran Cem Adrian’ı yılbaşı gecesi sahnesinde ağırlayacak.

Antalyalılar 2019’a Buray ile veda edecek. Yeni yıla Evet ne Söylüyorduk ile girecek olan Bursalılar, hep bir ağızdan söyleyecekleri şarkılarla gecelerini unutulmaz hale getirecekler. Mersinliler ise Deniz Seki ile coşkulu bir kutlama yaparak 2019’u uğurlayacaklar.

Sevilen sanatçıları, en iyi teknik imkanlar ve ulaşılabilir fiyatlar ile hayranlarıyla buluşturan Jolly Joker, yılbaşı akşamı da eğlencenin odak noktası olacak!

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *