YÜKLENİYOR

Ara

Yeni yıl yenilenen cildinizle daha güzel!

Paylaş

Kişisel bakımına düşkünlerin vazgeçilmez cilt bakım markası KinGirls, yeni yıl yaklaşırken 2020’ye kusursuz ve yenilenmiş bir cilt ile girmek isteyenler için Who Cares? maske serisini öneriyor.

KinGirls maskeleri ile ışıl ışıl bir cilt için uzun ritüellere gerek yok. Yalnızca 15 dakikada adeta güzellik salonundan çıkmışsınız gibi bakımlı bir cilde kavuşmak Who Cares? maske serisi ile çok kolay!

Cildim çok kuru, yoğun nem bakımına ihtiyacı var diyorsan Hydrate-it yüz maskesi tam sana göre! Hydrate-it maske, içerdiği hyalüronik asit, tahiti gardenyası ve üzüm yaprağı ile cilde nem yüklemesi yaparak kuruyan cildin susuzluğunu gideriyor.

Cildin canlı görünümünü yitirdiyse eski canlılığına kavuşması için Glow-it sana yeter. Solgun ve canlılığını kaybeden ciltlere kaybettiği ışıltıyı yeniden kazandıran Glow-it maske, aynı zamanda içeriğindeki kahve çekirdeği ve yasemin özü ile cildi rahatlatıyor.

Sıkı bir cildin sırrı Firm-it maskede saklı! Cildi toparlayıcı ve sıkılaştırıcı bir mucizeye sahip olan Firm-it maske, gözeneklerinden şikayetçi olanların yardımına koşuyor.

Boost-it ile şimdi enerji zamanı! C vitamini, turunçgil ve yulaf özü ile ciltteki yorgunluk belirtilerini azaltan Boost-it maske, enerjiye ihtiyaç duyan yorgun ciltlerin imdadına yetişiyor.

Hassas bir cildim var diyorsan Soothe-it’e mutlaka bir şans vermelisin. Cildi anında rahatlatarak yatıştıran Soothe-it yüz maskesi, içeriğinde bulunan siyah frenk üzümü, ahududu özü ve sodyum hiyalüronat ile ciltteki gerginlik hissini yok etmeye yardımcı oluyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *