Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Yeni Yılda Saçlarınıza Hindistan cevizi Mucizesini Hediye Edin!

OGX, Hindistan cevizi içeren saç bakım serileri, özel formülleriyle yeni yılda sizi hep istediğiniz ışıltılı saçlara kavuşturmaya kararlı. OGX’in Besleyici Coconut Milk ve Nemlendirici Coconut Curls serileri, Hindistan cevizi özleri içeren yoğun formülleriyle farklı ihtiyaçlara gereksinim duyan saçlara birbirinden özel çözümler sunuyor. Saçlarınıza pürüzsüz görünüm kazandırmak ve buklelerinizi belirginleştirip yumuşaklık sağlamak için, tüm OGX ailesinde olduğu gibi sülfatsız OGX Coconut serilerini denemelisiniz. 

Saçlarının her zaman sağlıklı olmasını, bakımlı görünmesini kim istemez? Yüz yıllardır saçlarında pürüzsüz ve yumuşak görünüm sağlamak için doğadan yardım alan kadınlar, Hindistan cevizinin ne kadar yararlı olduğunu bilirler. OGX’in Coconut içerikli ürünleri, Hindistan cevizinden gelen doğal içerikleri ve zengin formülleriyle saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı sağlıyor, parlaklıklarını artırıp, güzelliklerini öne çıkarıyor. Besleyici Coconut Milk saçları yumuşatıp pürüzsüz bir görünüm verirken, Coconut Curls ürünleriyse kıvırcık saçlarda bukleleri belirginleştirip daha yumuşak olmasını sağlıyor.

OGX Coconut Milk Şampuan ve Bakım Kremi

Hindistan cevizi sütü, yumurta beyazı proteinleri ve Hindistan cevizi yağı içeren formülü saçlarınızı güçlendirir, kırılmasını önler. Tropik bir gezintiye çıkmışçasına duyularınızı uyaran bu egzotik formül saçlarınızı neme doyurur, güç ve esneklik katar. Lüks kremsi dokusu ile ışıltılı ve ipeksi yumuşaklıkta saçlara kavuşursunuz. 

OGX Bukleli Saçlar İçin Nemlendirici Coconut Curls Şampuan ve Bakım Kremi

Buklelerinize daha iyi bakın! Hindistan cevizi yağı, bal ve turunçgil yağıyla zenginleştirilmiş bu besleyici formül saçınızın doğal yumuşaklığını artırmaya, yıpranmış buklelerinizi güçlendirmeye ve elektriklenmeyi azaltmaya yardımcı olarak buklelerinizin mükemmel görünmesini sağlar, saçlarınızın parlaklığını artırır.