Please assign a menu to the primary menu location under menu

Genel

Yenilenmek Hiç Bu Kadar Doğal Olmamıştı

5 kıtada 36 ülkede yarattığı organik güzellik ürünlerini alıcısıyla buluşturan The Organic Pharmacy, güzellik damlası olarak içilebilen ve güzellik ürünlerini eklenebilen “Beauty Drops” ve sorunlu bölgeleri tedavi eden “Detox Cellulite Body Oil” ile güzellik için doğanın mucizelerini yüzde 100 doğal içerikleriyle sunuyor.

Modern yaşama bağlı olarak solunulan hava, içilen su, tüketilen işlenmiş gıdalar ve yoğun stres sebebiyle biriken toksinlerin vücuttan atılması, hastalık durumlarını önlemek için büyük önem taşımaktadır. Vücuda negatif etkisi bulunan bu toksinlerin düzenli detoks programlarıyla vücuttan uzaklaştırılması gerekmektedir. Düzenli detoks cilt güzelliğini sağlamanın yanı sıra bağışıklık sistemini hedef alan zararlı etkileri de en aza indirgemektedir.

Beauty Drops: İster iç ister Sür

Canlı ve parlak bir cilt için çift amaçlı kullanılabilen Beauty Drops damla, cilt bakım ürünlerine ve içeceklere ilave edilebiliyor. Ginseng, Gotu Kola ve Bilberry içeren ürün serum, maske, krem gibi cilt bakım ürünleri ile birlikte kullanımda cilde parlaklık, nemlendirme ve antioksidan koruması sağlıyor. Damlaların dahili kullanımında veya içeceğinize eklediğinizde ise bağışıklık sistemini güçlendirmeye, hücrelerin enerjisini ve cildin nemini artırmaya yardımcı oluyor.

Detox Cellulite Body Oil: Yediğin kadar sürdüğün de önemli

Vücut sisteminizi uyarmak için Ardıç, Greyfurt ve Biberiye ile aşılanmış vücut yağı olup sorunlu bölgeleri tedavi etmeye yardımcı olmaktadır. Jojoba, Marigold, St Johns Wort, Carrot ve Rose Hip’in organik yağlarını içeren canlandırıcı vücut yağı; toksinlerin vücuttan atılmasına, mikro dolaşımın, eliminasyonun ve oksijenin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır. Tek başına masaj yaparak ayaktan yukarı doğru dairesel hareketlerle kalbe doğru hareket ettirerek ya da aynı şekilde bir cilt fırçası ile birlikte hafifçe masaj yaparak kullanılabiliyor.