Please assign a menu to the primary menu location under menu

Keşfet

Yılbaşının En Sevilen Hediyelerinden Muma Şık ve Oyuncu Bir Alternatif: Adult Only by Füu-tursuz

Özgür, özgün ve yaratıcı ürünler tasarlayan Füu-tursuz’un Adult Only mumları bu yılbaşında kışkırtıcı, şık ve sofistike hediye alternatifi arayanlar için eşsiz bir atmosfer vaat ediyor.

Tasarım detayıyla öne çıkan el işçiliği, üfleme cama yerleştirilmiş Adult Only by Füu-tursuz koleksiyonuna ait vegan mumlar baştan çıkarıcı bir kokuyla yandığı her ortamın enerjisini değiştiriyor. Date Me, Twice A Day, Cigarette After Sex, Love Is love, You’re The Worst, Adult Only, Last Night ve Obssessive Exes gibi iddialı isimlere sahip mumlar içinizdeki enerjiyi uyandırırken evinizin en güçlü dekorasyon öğesi ve güçlü bir hediye alternatifi olmayı da vaat ediyor. 

‘’Birbirini İyi Tanı Kartları’’ ile Yılbaşı Gecesi Cesaretin Konuşsun! 

Adult Only koleksiyonundan alınan mumlar Füu-tursuz People soru kartlarıyla birlikte geliyor. ‘’Birbirini İyi Tanı Kartları’’ ile çiftler, arkadaşlar, ya da henüz yeni görüşmeye başlayan kişiler birbirlerini daha iyi tanırken, cesaret isteyen sorular hem eğlendiriyor, hem de uzun ve derin sohbetlere kapı açacak bir ambiyans yaratıyor.

Doğa dostu vegan mumların içeriği koku uzmanlarıyla özel olarak çalışıldı. Odun, narenciye, baharat ve toprak notalarını barındıran Adult Only by Füu-tursuz koleksiyonu kalıcı kokuları ile bu yılbaşında sevdiklerini süprizli bir hediyeyle şaşırtmak isteyen için ideal bir seçenek sunuyor.