YÜKLENİYOR

Ara

Yıldızların Altında, Mistik ve Akustik Atmosferiyle “Vadi” Argos in Cappadocia’da

Paylaş

Argos in Cappadocia’nın yeni açıkhava mekanı “Vadi”, Uçhisar Kalesi ve Erciyes Dağı’na açılan manzarasıyla peri masallarını andıran atmosferinde konserlere, keyifli buluşmalara, etkinliklere ve özel kutlamalara ev sahipliği yapmaya hazır…  

Benzersiz coğrafyası ile Kapadokya’nın tüm güzelliklerini yansıtan Argos in Cappadocia’da bulunan “Vadi”, Güvercinlik Vadisi’nin yarattığı doğal akustik ambiyansıyla eşsiz deneyimler yaşamak isteyenlerin ilk adresi olacak. Konserlere, keyifli buluşmalara, etkinliklere ve özel kutlamalara ev sahipliği yapmaya hazırlanan “Vadi”, Kapadokya zarafetini hatıralara taşıyor. 

Devasa bir kaya bloğuna oyulu binlerce mağaradan oluşan, yeryüzünün en büyük manastır yerleşkelerinden biri olan Uçhisar’da derin, yemyeşil bir alanda konumlanan “Vadi”, 150 kişilik kapasitesiyle hizmet veriyor. Sanatla dolu özel günlerde biriktirilen anıların bir parçası olacak “Vadi”, mistik havası ve masalsı atmosferiyle yıldızların altında rüya gibi bir deneyim sunuyor. 

“Vadi”, Argos in Cappadocia’da Tıraz Kalesi ve Güvercinlik Vadisi’nin tam kalbinde ve Anadolu’nun tarihi manzaralarıyla bezeli rüya gibi alanda; meyve ağaçları, kokusu ile büyüleyen lavantalar, bülbüller, ibibik kuşları ve güvercinlerin kanat sesleri eşliğinde misafirlerini bekliyor. 

Binlerce yıllık bir manastır yerleşkesinin eşsiz büyülü ortamıyla Argos in Cappadocia bünyesinde yer alan “Vadi”nin doğal akustiği ve muhteşem atmosferinde benzersiz bir deneyim yaşamak için Argos in Cappadocia’da yerinizi şimdiden ayırtabilir, detaylı bilgiler için iletişime geçebilirsiniz. 

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *