Please assign a menu to the primary menu location under menu

Keşfet

Yuka Dükkân’nın Mistik ve Spritüel Ürünleriyle Tanışın

2018 yılında kurulan Yuka Dükkân spiritüel ve mistik ürünleriyle aradan geçen 4 yıl içinde uğur, sembol, enerji vb. amaçlarla tercih edilen binlerce hediyelik ve kişisel eşyayı meraklısıyla buluşturdu. Doğal kristal taşlar, sembol takılar, totemler, mistik dekoratif eşyalar, özel tütsüler ve mumlar, Yuka’nın en sevilen ürünleri arasında yer alıyor.

Kadıköy Moda’daki mağazasının yanı sıra www.yukadukkan.com adresindeki e-dükkanda mistik konularla ilgilenenler için yüzlerce çeşit ürün sunan Yuka, özel tasarım ürünleriyle dikkat çekiyor. Buhurdanlar, düş kapanları, orgonitler ve yantralar gibi mekân enerjilerini düzenlemekte kullanılan ürünlerin yanı sıra doğal taşlar, mandala kolyeler, mistik sembollü takılar kişisel kullanım için tercih ediliyor.

Ayna Takılarla Kendinizi Korurken Işığınızı Yansıtın

Çeşitli kültürlerde negatif enerjileri geri yansıtmak ve korunmak için kullanılan aynalar, patentli ve şık tasarmıyla Yuka’nın ayna serisini oluşturuyor. Özel kesim ayna serisinde kolyeler, küpeler ve yüzükler bulmak mümkün.

Bakır Piramit ve Sri Yantra

Yantranın pozitif yaşamı güçlendiren etkisi, piramidin özen geometrisiyle buluşmasıyla mekanlarınızdaki enerjinin düzenlendiğine ve güçlendiğine inanılıyor. Ürün, Mısır’daki Büyük Giza Piramidi ölçeğinde ve el yapımı.

Sembol Kolyeler

Metatron küpü, yaşam çiçeği, torus ve triskele gibi sembollerle hazırlanan kolyeler paslanmaz çelik üzerine gümüş, altın ya da rose kaplama. Tibet şans düğümü, Reiki sembolü chokurei, felsefe taşı sembolleri de çeşitler arasında yer alıyor.

Doğal Taşlar

Özel ve güvenilir tedarikçilerden temin edilen doğal taşlar Yuka’da dekoratif ürünler, bileklikler, kolye uçları ya da niyet güçlendirme taşları olarak satışa sunuluyor. Dengeleyici karlı obsidyen, odaklanmayı destekleyici etkisiyle florit; uyum, berraklık ve enerji temizliğinde kullanılan kristal kuvars…