YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Zorlu PSM, birbirinden renkli etkinlikleriyle kültür sanat dünyasının buluşma noktası olmayı yeniyılda da sürdürüyor. Dünyanın dört bir yanında 5 binin üzerinde stand – up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, son şovu CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus ile 2020’de de Zorlu PSM’de seyircilerle buluşmaya devam ediyor.

Deneyimli yönetmen Mehmet Ergen rejisi ile dostluk, şüphe, ihanet ve gerçek kavramlarını ele alan “Gerçek”, müzik kariyerinde imza attığı başarılarla hafızalarımıza kazınan Ayşegül Aldinç, Türkiye’de yayınlanmış ilk orijinal İngilizde “Soul” albümünün sahibi olan Dilek Sert Erdoğan ve Türkiye’nin dünya çapındaki caz müzisyenleri ile oluşturduğu grubu Blue Print ile Aşkın Arsunan da bu hafta Zorlu PSM’nin göz dolduran etkinlikleri olarak göze çarpıyor.

Bar Psikoloğu
Yer: touche
Tarih & Saat: 06 Ocak Pazartesi / 21.00

Girişimci psikolog Ferhat Aydın’ın psikoloji & psikoterapi klişelerini ele aldığı tek kişilik “psikogösteri”si Bar Psikoloğu, 06 Ocak akşamı seyircilere beklenmedik bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. “İnsanlar psikoloğa gitmiyorsa-gidemiyorsa psikolog insanlara gitsin” düşüncesinden hareketle oluşturulan bu ‘drink and talk show’ konsepti, insanların ihtiyacı olan ‘basit ve küçük psikoloji’ bilgileriyle birlikte, bir psikoloğun gözlem ve tespitlerini içeriyor. Ülkemizde ve dünyada bir ilk olma özelliğine sahip bu programda yerinizi almayı unutmayın.

Çok da FiFi – Stand Up
Yer: touche
Tarih & Saat: 07 Ocak Salı / 21.00

“Hayatla dalga geçmezsek vallahi çatlarız!” diyen 5 kadından oluşan Türkiye’nin ilk stand-up grubu Çok da Fifi; kendi kişisel mizahlarının yanı sıra, kadınların ortak dertlerini dertlenmeden sahneye taşımaya devam ediyor. Bugüne kadar 200’den fazla gösteri yapan, Adana’dan Berlin’e, çıktıkları tüm sahnelerde coşku ve kahkaha ile ağırlanan bu eğlenceli gösteriyi sakın kaçırmayın!

Gerçek
Yer: Turkcell Platinum Sahnesi
Tarih: 07 Ocak Salı / 20.30

Zorlu PSM ve Talimhane Tiyatrosu ortak yapımı olarak sahnelenen ve The Guardian gazetesi tarafından “çağımızın en heyecan veren oyun yazarı” olarak nitelendirilen Fransız romancı ve oyun yazarı Florian Zeller’ın eserinden uyarlanan “Gerçek”, güldürmeye devam ediyor. Nefes kesen anlarıyla her sahnede seyircinin algısını değiştirmeyi başaran ve şaşırtan oyunun kadrosunda değerli oyuncular Kubilay Tunçer, Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan ve Özge Özder yer alıyor. Dostluk, şüphe, ihanet ve gerçek kavramlarını ele alan oyun, deneyimli yönetmen Mehmet Ergen rejisi ile tiyatro severlere hafızalara kazınacak bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

Dilek Sert Erdoğan
Yer: touche
Tarih & Saat: 08 Ocak Çarşamba / 21.00

Türkiye’de yayınlanmış ilk orjinal İngilizce ‘soul’ albümü Moments’ın sahibi olan, “Hükümsüz Caz” projesiyle de adından sıkça söz ettiren Dilek Sert Erdoğan, cazdan funk’a uzanan yüksek enerjili performansıyla touché sahnesinde dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Son yılların en güçlü caz vokallerinden Dilek Sert Erdoğan’ın unutulmaz performansı için 8 Ocak’ta touché sahnesinde yerinizi almayı unutmayın.

Ayşegül Aldinç’le Farklı Bir Dokunuş
Yer: touche
Tarih & Saat: 09 Ocak Perşembe / 21.00

Türkçe pop’un en çok sevilen isimlerinden, müzik kariyerinde imza attığı başarılarla hafızalarımıza kazınan Ayşegül Aldinç, 09 Ocak’ta touché’nin eşsiz atmosferinde bildiğimiz şarkılara ve şarkılarına pek bilmediğiniz bir yüzüyle, Tarık Sezer Quartet’in eşliğinde farklı dokunuşlarla unutulmaz bir geceye imza atacak.

Alice Müzikali
Yer: Turkcell Sahnesi
Tarih & Saat: 10 – 11 Ocak / 21.00

Lewis Carroll tarafından yazılmış, dünya edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olan Alice Harikalar Diyarında’nın, çağdaş müzikal uyarlaması olan Alice, ilk defa sahnelenerek büyük yankı uyandırdığı geçtiğimiz sezonun ardından yeni sezonda da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyirciyi selamlıyor! Türkiye’nin ilk büyük prodüksiyonlu müzikali olan BKM, Zorlu PSM ve id İletişim ortak yapımı “Alice”, görkemli sahne tasarımı, müzikleri ve kostümleri ile göz kamaştırıyor. Gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın heyecan dolu büyüme hikâyesini konu eden gösteride “Alice” olarak ilk defa sahneye çıkan ve seyircinin büyük beğenisini kazanan Serenay Sarıkaya ile beraber, deneyimli tiyatrocular Ezgi Mola, Enis Arıkan, Merve Dizdar, İbrahim Selim ve Şükrü Özyıldız başrollerde.

Aşkın Arsunan & Blue Print
Yer: touche
Tarih & Saat: 10 – 11 Ocak / 21.30

23 sene boyunca Avrupa ve Amerika’da tanınmış artistler ve orkestralarla çalışmış, “One a Day” caz albümü ile ülkemizin tüm konser salonlarında sahne almış müzisyen bir aileden gelen Aşkın Arsunan Türkiye’nin dünya çapındaki caz müzisyenleri ile oluşturduğu grubu Blue Print, Jazz standarts ve Latin Jazz aranjmanları ile touché’de seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Arsun’ un piyano ve vokalde olacağı bu özel gecede sanatçıya vokalde Duygu Tarhan, trompette Şenova Ülker bassta Aycan Tezel ve davulda Volkan Öktem eşlik edecek. Caz severler için unutulmaz bir performans sergilemeye hazırlanan Aşkın Arsunan, 10 ve 11 Ocak akşamı touché’de dinleyici karşısına çıkacak.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *